Tag

Kar

Küresel piyasalarda gözler Fed’e çevrildi

Global Pay piyasaları, ABD iktisadına ait belirsizliklerin devam etmesine rağmen, ağırlaşan bilanço periyodunda şirketlerin piyasa beklentilerinin üzerinde kar açıklamasıyla haftayı karışık seyirle kapatırken, istikbal hafta açıklanacak ABD Merkez Bankası’nın (Fed) Nakit siyaseti kararları…

Kadıralak Yaylası’nın “mavi yıldızlar”ı kar altında kaldı

Trabzon’un Tonya ilçesine bağlı Kadıralak Yaylası’nda “mavi yıldız” isimli çiçekler, nisanda yağan kar nedeniyle bu Yıl beklenen seviyede kendini gösteremedi.

Hafta sonu yağmur var mı İstanbul, Ankara? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 1-2 Nisan hava yağmurlu mu? 1-2 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Rüzgarlı ve serin bir güne uyanan vatandaşlar hava durumunu merak etmekte. Haftaya rüzgarlı ve serin bir gün geçiren vatandaşlar hafta sonu yağmur Mevcut mı? sorusunu merak etti. Meteoroloji genel Müdürlüğü’nün bilgilerine nazaran hafta sonu hava durumu hakkında kestirimler var. Pekala, Hafta sonu yağmur Mevcut mı İstanbul, Ankara? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 1-2 Nisan hava yağmurlu mu? 1-2 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Karabük Safranbolu okullar tatil mi? 30 Mart bugün Karabük Safranbolu okul var mı, yok mu?

Soğuk ve karlı günlerin ülkemize giriş yapmasının akabinde öğrenciler ve veliler okulların tatil olup olmadığını araştırdı. 30 Mart günü Karabük’te okulların tatil olup olmadığı ise merak ediliyor. Pekala, Karabük Safranbolu okullar tatil mi? 30 Mart bugün Karabük Safranbolu Okul Mevcut mı, yok mu?

Yarın okullar tatil mi? 30 Mart okullar tatil mi? Yarın okul var mı, yok mu?

Türkiye, mart ayında yine yağışların tesiri altına girdi. Yurdun Derhal derhal her bölgesinde yağışlar görülüyor. Marmara, Ege, Karadeniz, Akdeniz ve Ege’de sağanak yağış, yağmur ve gök gürültülü sağanak yağış görülüyor. Olumsuz hava şartları sebebiyle okulların tatil edilip edilmediği ise merak edildi. Pekala, Yarın okullar tatil mi? 30 Mart okullar tatil mi? Yarın Okul Mevcut mı, yok mu?

Tokat’da okullar tatil mi? 14 Mart Salı Tokat’ta okul yok mu?

Meteorolojiden yapılan hava kestirim raporu sonrası Tokat’ta yaşayanlar Tokat’ta kar yağışı nedeniyle kar tatil olup olmadığını merak etti. Pekala, Tokat’ta okullar tatil mi? 14 Mart Salı Tokat’ta Okul yok mu?

Samsun’da okullar tatil mi? 14 Mart Salı Samsun’da okul yok mu?

Meteorolojiden yapılan hava iddia raporu sonrası Samsun’da yaşayanlar Samsun’da kar yağışı nedeniyle kar tatil olup olmadığını merak etti. Pekala, Samsun’da okullar tatil mi? 14 Mart Salı Samsun’da Okul yok mu?

81 yaşındaki sürücünün mucize kurtuluşu! Kar suyu içerek hayatta kalmış

ABD’nin California eyaletinde aracıyla kara saplanan 81 yaşındaki şoför, 6 gün sonra sağ bulundu. Kar suyu içerek hayatta kalan İhtiyar adamın sıhhat durumunun âlâ olduğu ve birkaç saat hastanede kaldıktan sonra tedavi edildiği öğrenildi.

İngiltere’de olumsuz hava koşulları nedeniyle uçuşlar ve eğitimde aksama yaşanıyor

İngiltere’de dondurucu soğuklar nedeniyle birtakım bölgelerde kar ve buzlanma uyarısı yapıldı, kimi kentlerde havalimanları kapatıldı, okullar tatil edildi.