Estetik operasyonla kadın olan TikTok fenomeninin son isteğine hiç kimse inanamadı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Güney Koreli müzik gurubu BTS’in vokalisti Jimin’ne konserde aşık olan ve ona benzemek isteyen 28 yaşındaki İngiliz adam Oli London, Lakin olma riskini göze alarak 75.000 pound harcadı. İngiliz adam, 2013 yılında Kore’de yaşadığı yıllarda dünya müzik listelerini alt üst eden BTS kümesinin konserine gitti. Konser sırasında sahneye atlayan Oli, kümenin vokalisti Jimin’e aşık oldu ve ona benzemeye karar verdi.

“YÜZÜMÜN HER TARAFINI BOTOKS YAPTIRDIM”

O günden itibaren burun, çene altı ameliyatı ve yanaklarına slikon yaptırdı. Oli şunları söyledi: Şimdiye kadar dört Sefer burun ameliyatı, Korelilere benzemek için göz kapaklarını büyütme ameliyatı, ağız içi kornea gevşetme ameliyatı geçirdim. Ayrıyeten yanaklarımın daha şişik olması için slikon enjekte ettirdim, dudak silikonu ve yüzümün her tarafını botoks yaptırdım.

75 BİN POUND HARCADI

Şimdiye kadar estetik ameliyatlarına 75,000 pound harcayan Oli, Korelilere benzemek için değil idolü olan vokalist Jimin’e benzemek için bu ameliyatları yaptığını söyledi. Oli, etrafından gelen Olumsuz yansılara Karşın idolü olan müzikçiye benzemek için Gerekli her şeyi yapmaya devam edeceğini söyledi.

DAHA SONRA BAYAN OLDU

Ancak Oli London daha sonraki süreçte cinsel organını küçülttürüp, bayan olmaya karar verdi. Bir müddet bayan olarak hayatına devam eden London’un nihayet talebi ise akıllara sakinlik verdi. London, bayan olmasının akabinde Fazla Sefer tacize uğradığını belirterek, yine erkek olmak istediğini lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir