Endişe yaratan görüntü! Gökten ölü kuş yağıyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 04, 2023 Yorum Yok

İngiltere’nin Güney Derbyshire bölgesindeki Swandlincote bölgesinde çekilen imgeler korku yarattı. İngiltere’nin doğal hoşluklarından biri olarak tanınan bölgede tabiat aktivistleri ve yetkililer nihayet devirde Fazla sayıda kuşun gökten düşerek öldüğünü açıkladı.

ÇOK SAYIDA KUŞ ÖLDÜ

Linjoy doğal Ömür Kurtarma Derneği’nde misyonlu ilim insanları ve uzmanlar nihayet periyotta bölgede Fazla sayıda kuşun meyyit bulunduğunu açıkladı. Yetkililer mümkün bir kuş gribiyle karşı karşıya olunduğunu belirtirken Etraf aktivistleri, “Gökyüzünden martıların düştüğüne dair Fazla sayıda ihbar ve bilgi geliyor. Bir müddettir biz de bölgeyi takip ediyoruz” dedi.

“KUŞ GRİBİ BÖLGEDE TESİRİNİ ARTIRIYOR”

Yetkililer, “Maalesef kuş gribinin bölgede tesirini artırdığını görüyoruz. nihayet 5 günde en az 38 meyyit kuş bulundu” sözünü kullandı. Yetkililer kuşların bölgeye düştüğünü ve diğer kuşların dinlenme bölgesinin yakınında virüsün yayıldığını belirtti. Açıklamada, “Bölgedeki öbür memeliler de hastalıklı kuşları yiyerek virüsü yayıyor” denildi.

İşte tasa yaratan o imajlar;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir