En Yakın Arkadaşının Üvey Annesi Oldu!

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 26, 2022 Yorum Yok

27 yaşındaki Arizonalı Taylor Lehman en yakın arkadaşı olan 30 yaşındaki Amanda’nın babasıyla evlendi. 54 yaşındaki Kern ile beş yıl evvel tanışan Taylor, çok keyifli olduğunu söyledi.

“İNSANLAR BİZE DİK DİK BAKIYOR”

Taylor, daima Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas çifti ile karşılaştırıldıklarını belirtti. Ayrıyeten, Kern ile olan bağlantılarının en başında en yakın arkadaşını kaybetme riski yaşadığını söyledi.

Taylor, “İnsanlar bize dik dik bakıyorlar fakat sanırım güzelce giyindiğimiz vakit çok güzel görünen bir çift olduğumuz için oluyor bu.” dedi.

TANIŞTIKLARI AN AŞIK OLDULAR

Kern ve Taylor beş yıl evvel tanıştıkları vakit ikisinin de hayatında öteki beşerler vardı. Buna karşın birbirlerine o an aşık oldular.

Taylor yaşadıklarını şöyle anlattı: Birinci tanıştığımız vakitlerde Amanda ile çalışıyorduk. Benim en yakın arkadaşımdı. Kern ise evliydi. Benim de öbür biriyle bağım vardı. Onu birinci gördüğümde çok güzel olduğunu düşündüm. Zati kendimden yaşça büyük beşerler her vakit beni etkilemiştir. Benim sempatik olduğumu düşünüyordu ve orada flört etmeye başladık. Amanda ile bir yıllık bir arkadaşlığımız vardı o periyotlarda. Hasebiyle kendimi hatalı ve makûs hissediyordum. Lakin vakitle bunu aştım. Şu an hayatının her anında ve yaşadığı her sorunda onun yanında olacağımı biliyor.

“ONUN KARAKTERİNE AŞIK OLMUŞTUM”

İlgilerinin başından bahsederken, çok fazla ortak noktaları olduğunu fakat ne olursa olsun evleneceklerini asla düşünmediğini belirten Taylor, “Onun karakterine aşık olmuştum. Bu kadar cazibeli olduğunu düşündüren de karakteriydi.” dedi.

“BELKİ BEN ONDAN EVVEL ÖLECEĞİM”

Taylor, “Gerçekten 20’li yaşlardaki birçok bayanın başa çıkması hakikaten güç olan bir durum. Lakin ne olacağını kim bilebilir ki? Tahminen de ben ondan evvel hayata veda edeceğim.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir