Eğriboz Adası deprem mi oldu? Eğriboz Adası nerede? Eğriboz Adası deprem büyüklüğü ne kadar?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ege Denizi’nde yaşanan 4.7 büyüklüğündeki zelzelenin akabinde akşam saatlerinde bir zelzele daha gerçekleşti. Sarsıntının akabinde Eğriboz Adası zelzele mi oldu? Eğriboz Adası nerede? Soruları merak ediliyor. AFAD ve Kandilli datalarına nazaran Eğriboz Adası zelzele mi oldu? Sorusu araştırılıyor. Bu haberimizde merak edilen Eğriboz Adası zelzele mi oldu? Sorularını yanıtladık. Pekala, Eğriboz Adası zelzele mi oldu? Eğriboz Adası nerede? Eğriboz Adası zelzele büyüklüğü ne kadar?

EĞRİBOZ ADASI zelzele Mİ OLDU?

Sabah saatlerinde 4.7 ile sallanan Ege Denizi’ndeki Eğriboz Adası’nda akşam bir zelzele daha meydana geldi. Kandilli Rasathanesi sarsıntının büyüklüğünü 5.0 olarak açıklarken, AFAD 4.9 halinde duyurdu. Üst üste yaşanan zelzeleler nedeniyle adada okullar Tedbir maksatlı tatil edildi.

ADADA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Öte yandan Eğriboz Adası’nda bu sabah da 4,7 büyüklüğünde zelzele meydana gelmiş, sarsıntı nedeniyle kimi binaların duvarlarında çatlaklar oluşmuştu. Artçı sarsıntıların yaşandığı adada birtakım ilçelerde Tedbir hedefiyle okullar kapatılmıştı.

EĞRİBOZ ADASI NEREDE?

Eğriboz adası, Yunanistan’ın Girit’ten sonra en Aka adasıdır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir