Dünyanın en zehirli yılanı kreşe sızdı, içeri giren yetkililer manzarayı görünce yıkıldı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 08, 2023 Yorum Yok

Avustralya’da bugün kahreden bir Hadise yaşandı. şimal Queensland, Bowen’daki Kidz Beygir the Beach isimli kreşe dünyanın en zehirli yılanı olduğu bilinen şark kahverengi yılanı sızdı. Bir müddet içeride gezinen yılan, Ufak bir çocuğu elinin iki yerinden ısırdı.

ÇOCUĞUN ÜZERİNDE SÜRÜNÜRKEN BULUNDU

İhbar üzerine Hadise yerine gelen doğal hayatı müdafaa yetkilileri ve polis takımları, şark kahverengi yılanını şanssız çocuğun üzerindeki sürünürken buldu. Yılan, takımlar tarafından Denetim altına alınırken, çocuk da hastaneye kaldırıldı.

YAŞAM SAVAŞI VERİYOR

Yılanın ısırdığı çocuktan birinci bilgiler de Fazla geçmeden geldi. Buna nazaran çocuğun mevt kalım savaşı verdiği öğrenilirken, durumunun ağır olduğu ve ağır bakımda yattığı aktarıldı. şark kahverengi yılanlarının uzunluklarının 2,5 metreye kadar ulaşabildiği biliniyor, çocuğun üzerinde bulunan yılanın uzunluğu ise 40 santimetre olarak ölçüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir