Dünyanın en zehirli yılanı kafesinden kaçtı! Biricik ısırıkta kaç kişiyi öldürdüğü daha bilinmiyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 31, 2022 Yorum Yok

Stockholm’Şöhret Djurgarden adasındaki hayvanBeygir bahçesinden ürkütücü bir haber geldi. HayvanBeygir bahçesindeki kafes içerisinde tutulLahza ve dünyanın en zehirli yılanlarındLahza bKocamLahza olduğu bilinen Kral Kobra, kafesinden kaçmayı başardı.

6 SABeygir SONRA BULDULAR fakBeygir YİNE KAÇTI

HayvanBeygir bahçesi yetkilileri tarafındLahza 6 saBeygir boyunca gerçekleştirilen çalışmaların ardındLahza ormanlık alanda bulunLahza ve hayvanBeygir bahçesine getirilmeye çalışılLahza yılan, yine gözden kaybolmayı başardı ve sırra kadem bastı.

ZEHRİNİN TESİRİ HALA BİLİNMİYOR

Dünyanın en uzunzehirli yılanı olarBeyaz bilinen Kral Kobra’nın Biricik ısırışta kaç kişiyi tabuta gönderdiği ise muallak. ilim insanlarının Kral Kobra’nın zehrinin gücünü belirlemek için yürüttüğü çalışmalar devam ediyor.

“HERKES DİKKATLİ OLSUN”

HayvanBeygir bahçesinden de bahse ait bir açıklfakBeygir yapıldı. HayvanBeygir bahçesi yetkilileri, yılanın Fazla tehlikeli olduğunu ve bölgede yaşayLahza insanların dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir