Chery modellerinin Türkiye fiyatları internete sızdı

Genel, Gezilecek Yerler Mar 18, 2023 Yorum Yok

Çin’in en Aka otomotiv üreticisi Chery‘nin Türkiye yollarına çıkacak üç farklı SUV modeli için Geri sayım başlarken, modellerin fiyatları da internete sızdı.

21 Mart Salı günü düzenlenecek lansmanla Birlikte Türkiye’de resmi satışına başlanacak modellerle Bir arada Chery markası uzun bir ortadan sonra Türkiye pazarına argümanlı bir dönüş yapıyor.

Chery TIGGO 8 PRO

Tasarımları ve donanımlarıyla dikkat çeken TIGGO 8 PRO, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 modelleri gün sayarken, üç SUV modelinin Türkiye satış fiyatı da merakla bekleniyordu.

Internete sızan ön sipariş sayılarına nazaran TIGGO 8 PRO 1 milyon 300 bin TL, TIGGO 7 PRO ve OMODA 5 ise 1 milyon 100 bin TL civarında başlangıç fiyatıyla pazara savlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Chery TIGGO 7 PRO

Markanın amiral gemisi pozisyonundaki yedi koltuklu bir SUV olan TIGGO 8 PRO Varlıklı donanım ve konfor özellikleriyle öne çıkarken, segment sayılarına nazaran fiyatının rekabetçi bir pozisyonda olacağı görülüyor.

Chery OMODA 5

TIGGO 7 PRO ve Özellikle sportif ve fütüristik dizaynıyla öne çıkan OMODA 5 için sızan satış sayıları da pazar ortalamasına nazaran konumlanmış görünüyor.

Şimdilik sızan sayıları sizlerle paylaşabiliyoruz. Resmi sayıları ise 21 Mart Salı günü gerçekleşecek Türkiye lansmanıyla öğrenmiş olacağız.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir