Cezaevi müdürü ile cinayet hükümlüsünün yasak aşkı! Mesajlar ortaya çıkınca istifa etti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Mar 17, 2023 Yorum Yok

Arjantin’in Chaco kentindeki Barranqueras hapishanesinde çalışan bir çocuk annesi cezaevi müdürü Andrea Ferreyra’nın, karar giymiş bir katil olan 35 yaşındaki Javier Duarte ile yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı.

İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yerel basında yer Meydan haberlere nazaran müdür, mahkuma birinci görüşte aşık oldu ve ikili Facebook üzerinden iletileşmeye başladı. Facebook üzerinden görüşmeye başlayan müdür ve mahkum daha sonra telefon numarası alışverişi yaparak daha da yakınlaşmaya başladı.

MESAJLAR İFŞA OLUNCA İSTİFA ETTİ

Mesajlarının ifşa edilmesinden sonra bağlantıları ortaya çıkan ikiliden Ferreya vazifesinden istifa etti. Arjantin’deki yansılara Karşın ikili bir Lahza Evvel evlenme planları yapmaya başladı.

“HİÇBİR ŞEYDEN KORKMUYORUM”

Hapishanedeki misyonundan ayrıldıktan sonra yeni bir Amel arayışı içine girdiğini Anlatım eden Ferreya, “Hiçbir şeyden korkmuyorum. Javier’in nasıl biri olduğunu biliyorum ve işlediğin kabahatin ötesinde ona inanıyorum. Onun değiştiğini düşünüyorum. Artık yeni bir Amel arıyorum ve hayatımı yine inşa etmek için Fazla heyecanlıyım” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir