Burhaniye Belediyesi Emıtt’te Ziyaretçilerini Ağırlıyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 22, 2023 Yorum Yok

Doğu Akdeniz Memleketler arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) ikinci gününde de konuklarını ağırlayan Burhaniye Belediyesi, tanıtım broşürleri ve ilçenin tanıtım görüntüleri ile yerli ve yabancı iştirakçilerin tatil rotasına Burhaniye’nin de eklenmesi için çalışmalarına devam ediyor.

Bu Yıl 26’ncı Kez kapılarını açan ve 30’a yakın ülkeden 592 iştirakçisi bulunan EMITT’te Burhaniye Belediyesi de turizm potansiyelini sergilemek ve doğal hoşluklarını tanıtabilmek için yerini aldı.

Burhaniye Belediyesi standında, ilçenin mutfağı sergilenirken; belediyenin kendi üretimi olan zeytinyağı ve zeytinyağı sabunları da tanıtıldı. Lama güreşlerinin tanıtımı için yer Meydan sembolik Lama heykeli, ilçenin mahallelerinin yazdığı tabela, zeytin işçisi bir bayanı temsil eden soğuk heykel sanatkarı ve birçok tanıtım eseri ile dikkat çeken Burhaniye Belediyesi’nin standı, EMITT’e gelen ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Kaynak: ANKA / Mahallî

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir