Bunu da gördük! Hırsız çalmaya çalıştığı helikopteri düşürdü

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Mar 18, 2023 Yorum Yok

ABD’nin Californa eyaletinde duyanları şaşkına çeviren bir Hadise meydana geldi. Hırsızlık yapmak için havalimanına giren şahıs, çaldığı 7,5 milyon dolarlık helikopteri düşürdü.

OLAYIN AKABİNDE KAYIPLARA KARIŞTI

FBI olayın akabinde soruşturma başlatırken hırsızın havaalanından kaçtığı ve süreç içerisinde kimsenin yaralanmadığı açıklandı. FBI’dan Mesul özel Casus Sean Ragan; toplanan ispatlar, şahitlerden alınan bilgiler ve Emniyet kamerası imajlarının dedektiflere olayla ilgili bir şüpheliyi işaret ettiğini söylüyor. Öte yandan federal casuslar, hırsızın neden helikopter Aşırmak istediğini çözmeye çalışıyor.

“TERÖRİZM İHTİMAL DAHİLİNDE”

Ragan, “Birisi hava aracını dolaşmak için almak istemiş olabilir. Farklı bir kabahat faaliyeti ya da Öbür bir mülke ziyan vermek için almak istediyse terörizm ihtimal dahilinde olabilir” dedi. Capitol Helicopters’tan yapılan açıklamada, “Bu sabah erken saatlerde şirketimizin işlettiği birkaç helikopter tanımadığımız bir şahıs tarafından tahrip edildi ve bir hava aracı Önemli hasar aldı” diye belirtildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir