Bu hafta 9 film vizyona girecek

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Sinema salonlarında bu hafta üçü yerli, 9 sinema vizyona girecek.

Penelope Cruz, Antonio Banderas ve Oscar Martinez’in başrollerini paylaştığı “Resmi Yarışma” izleyici ile buluşacak.

Gaston Duprat ve Mariano Cohn’un Bir arada yönettiği imal, uygun bir sinema yapabilmek için Ünlü bir sinema imalcisi ile anlaşan Varlıklı bir Amel adamının kıssasını husus ediniyor.

“Vahşi Gece”

Tommy Wirkola‘nın direktörlüğünü üstlendiği “Vahşi Gece”nin başrollerini David Harbour, John Leguizamo ve Beverly D’Angelo paylaştı.

Gerilim, aksiyon ve Güldürü ögelerini bir ortada barındıran sinemanın konusu özetle şöyle:

“Bir Küme paralı asker, Noel akşamı Güçlü bir ailenin konutuna girip içerideki herkesi rehin aldığında sürpriz bir dövüşçünün, Noel Baba’nın da orada olacağına hazırlıklı değildir ve Noel Baba, onlara neden bir aziz olmadığını göstermek üzeredir.”

“Acil Durumda Jane’i Ara”

Elizabeth Banks, Sigourney Weaver, Chris Messina, Wunmi Mosaku ve Kate Mara’nın rol aldığı “Acil Durumda Jane’i Ara”, içine düştüğü güç durumdan kurtulmaya çalışırken hayatı büsbütün değişen bir bayanın kıssasını aktarıyor.

Yönetmenliğini Phyllis Nagy’in üstlendiği sinemanın senaryosunu, Roshan Sethi ve Hayley Schore kaleme aldı.

“Decibel”

Güney Koreli sinemacı In-ho Hwang’ın sineması “Decibel”, bir stadyuma bomba yerleştirildiğini öğrendikten sonra ailesinin ve günahsız insanların hayatını kurtarmak için güçlü bir çabaya girişen eski kıdemli Yüzbaşı Do-yeong’un çabasını anlatıyor.

Korku, dram ve aksiyon cinsindeki sinemanın başrollerinde Rae-won Kim, Lee Jong-Suk ve Cha Eun-Woo oynadı.

“Buğday Tanesi”

Milletvekili Serkan Bayram’ın Ömür kıssasından esinlenen “Buğday Tanesi”, engelli bir bireyin çabasını ak perdeye taşıyor.

Şarkıcı Kutsi, Yeliz Akkaya ve Deniz Arna’nın başrollerinde oynadığı sinemanın direktör koltuğunda Doğan umut otururken, müziklerini ise Yıldıray Gürgen yaptı.

“Çakallarla Dans 6”

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balçın’ın başrollerini paylaştığı Murat Şeker’in devam sineması “Çakallarla Dans 6″da, grubun maceraları bu Sefer Yurt dışına taşınıyor.

“Necronomicon kara Büyüsü”

Mehmet Deniz Karakuzu, Belinay Açıkbaş ve Zöhre Alsan’ın rol aldığı, dehşet sineması “Necronomicon kara Büyüsü”, tehlikeli büyü kitabı Necronomicon’un yol açtığı olayları sinema perdesine yansıtıyor.

Haftanın animasyonları

Mohammed Kheirandish’in yönettiği Türkiye, İran ve Rusya üretimi “Yunus Çocuk” ile Kanadalı direktör Sean Patrick O’Reilly’in sineması “Panda ve Sempatik Canavarlar” animasyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Kaynak: AA / Kültür Sanat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir