Boşandığı kocası tarafından Canlı canlı gömülen bayan, mezardan çıkmayı başardı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 04, 2022 Yorum Yok

Chae Kyong Lahza isimli adam, boşanma paralarını konuşmak için çağırdığı karısını Evvel garaja sürükleyip daha sonra onu gömmek için ormana götürdü. İsmi açıklanmayan bayan, kocasının mezarı kazdığını duyduğunu lisana getirdi. Cani koca bacaklarını ve kollarını bantladığı bayanı mezara atıp üzerine ağır bir ağaç yerleştirdi.

AKILLI SAATTEN ACİL durum DAVETİ YAPTI

Ölümle burun buruna gelen bayan birkaç saat sonra koli bantlarından kurtulup yerlilerden yardım istedi. Daha Evvel münakaşa sırasında akılla saatinden acil durum bildirimi atan bayan polisi çoktan alarma geçirmişti.

OLAYDAN SAATLER SONRA YAKALANDI

Polisin acil durum anonsu sonrası şüphelinin bindiği minibüs tanımlandı. Kuşkulu olaydan saatler sonra böylece yakayı ele verdi.

“KOCAM BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIYOR”

Mahkeme dokümanlarında geçen söze nazaran bayan “Kocam beni öldürmeye çalışıyor” diye bağırdı. Polis “Boynuna, yüzünün alt kısmına ve ayak bileklerine hala koli bandı sarılıydı. Bacaklarında, kollarında ve başında geniş morluklar vardı ve kıyafetleri ve saçları pislik içindeydi” dedi. An, vahim hücumun akabinde birinci derece cinayete teşebbüs, birinci derece adam kaçırma ve birinci derece hamle kuşkusuyla tutuklandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir