Bir apartmanın 4 numaralı dairesinde yaşananlar herkesi ürküttü! Polisin bile öğrenince ağzı açık kaldı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 20, 2022 Yorum Yok

ABD’nin Las Vegas eyaletindeki bir apartmanda, komşular tarafından kaydedilen imgeler tüyler ürpertti. Komşuların anlatımına nazaran konutta annesi Addy Gonzales ve büyükannesi Maria Pasarin tarafından mahpus olarak tutulan 18 yaşındaki Maria isimli genç bir kız, kendisine yeteri kadar yiyecek verilmemesinin akabinde devayı meskenden kaçmakta buldu.

TUVALETİNİ BİLE KOVASINA YAPIYOR

Yine komşular tarafından aktarılan bilgilere nazaran genç kızın uzun vakitten bu yana ailesi tarafından Tutsak altına alındığı ve tuvaletini dahi odasına verilen kova aracılığıyla yaptığı belirtildi. Hadise günü de genç kızın kendisine Fazla az Yemek verilmesinin akabinde pencereden kaçtığı aktarıldı.

POLİS GRUPLARI PENCEREDE BİTKİN HALDE BULDU

Ailesinin konutta olmamasını fırsat bilen genç kızın, dışarıda Yemek temin ettikten sonra odasına Geri dönmeye çalışırken polis grupları tarafından bulundu. Olayın kendilerine intikal etmesinin akabinde komşuların tabirini Meydan polis grupları de duydukları karşısında Aka şaşkınlık yaşadı.

AİLE ÜYELERİGÖZALTINA ALINDI

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir