geceturu.com | Nerede Ne Var

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır 

Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır 

admin admin -
20 0
Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır 

Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır 

Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır Birçoğumuz bir ilişki başlattığında yüksek ihtimalle bu kız nelerden hoşlanır veya bu  kızı nasıl etkileyebilirim gibi düşüncelere girmiştir. Sizde

tam öyle bir zamandaysanız ya da Beşiktaş kızları nelerden hoşlanır öğrenerek yeni bir ilişki başlatmak istiyorsanız hoş geldiniz. Şimdi bu kızların hoşlandığı şeyleri sizlere kısaca maddeler haline getireceğim. 

Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır 
Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır

Maddeler

 • Saçına dokunulmasından: Bir kız saçına dokunulmasından inanılmaz haz alır ve çok mutlu olur. Çünkü genelde ailesinden göremediği şefkati sizden gördüğünü hisseder. 
 • Ufak hediyeler: Büyük değil ufak hediyelerden hoşlanırlar. Mesela bir parfüm ya da bir ayıcık gibi sizlerde böyle ufak hediyeler alabilirsiniz. 
 • Kitap ve Şiir: Beşiktaş kızları kitap okumaya ve şiir okumaya bayılır. Hediye olarak bir şiir kitabı alabilirsiniz ya da onunla birbirinizi romantik şiirler okuyabilirsiniz. 
 • Çikolata: Neredeyse tüm kızlar bir çikolataya asla karşı koyamaz.  
 • Sabah, Akşam mesajları: Sabahları günaydın tatlım, akşamları iyi geceler güzelim gibi mesajlar kadınları her daim mutlu etmiştir. 
 • Biraz da tip: Özellikle keskin yüz hatlarına sahip olan kızlar erkekleri araştırmalar sonucunda daha çok beğendiği açıklığa kavuşmuştur. 
 • Sevgi, İlgi, Anlayış ve Saygı: Bu

  maddeler bir kız için her zaman çok önemlidir. En az onun size sevdiği kadar sevgi saygı, anlayış ve ilgi göstermelisiniz. Zaten aksi takdir de çokta sağlıklı bir ilişkiye sahip olamazsınız.

   

Beşiktaşlı Kızları Nelerden Hoşlanır

Bütün bu maddelere dikkat ederek hem sağlıklı bir ilişkiye sahip olursunuz hem de hiçbir zaman kaybetmeyeceğiniz insanlar kazanırsınız. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir