Bebeğinin Fotoğrafını Birinci Sefer Paylaştı!

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 01, 2022 Yorum Yok

Meslektaşı Burak Yamantürk ile Mesut evliliği olan Özge Özpirinçci, 11 aylık olan kızı Mercan’ın fotoğrafını birinci Sefer paylaştı.

Şu sıralar ailesiyle Bodrum’da tatil yapan Özpirinçci, kızının yüzünü kısmen gösterdi.

Özge Özpirinçci, bebeğinin Akrep Burcu olmaması için dua ettiğini söylemiş, “Akrep burcunun karanlık yerleri çok. Kızım Yay olsun istiyorum” demişti.

Öte yandan Özpirinçci’nin doğum kilolarından büsbütün kurtulduğu da gözlendi.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul’da okudu. İdadi eğitiminde AFS programı ile bir Yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde okudu. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Kısmından 2008 yılında mezun oldu.

İlk olarak Kanal D’de Cüretin Mevcut mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.

2017-2020 yılları ortası FOX’ta yayınlanan Bayan dizisinde başrol olan iki çocuk annesi Bahar Çeşmeli karakterini canlandırmıştır. Ayrıyeten bu rol ile 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En Uygun Bayan Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ özel HAYATI

12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanmış, birebir Yıl içinde karşılıklı karar vererek ayrılmışlardır. [2] 2014 yılından beri Bir arada olduğu ve 2021 yılında evlendiği kendisi üzere oyuncu olan Burak Yamantürk ile Mercan isminde bir kızı vardır.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir