Bazada saklanan şüpheli, polisle göz göze gelince silahını ateşledi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

ABD’nin Oklahoma eyaletinde gerçekleşen polis baskınında vahim bir Hadise meydana geldi. Polis grupları, şimdi kabahati açıklanmayan bir şüpheliyi yakalamak için operasyon düzenledi.

BAZANIN İÇERİSİNE SAKLANMIŞ

40 yaşlarında olduğu öğrenilen şüphelinin bulunduğu karavana giren takımlar, araç ve etrafında arama gerçekleştirdi. Şahsı bulamayan polisler nihayet deva olarak karavandaki bazayı açtı. O sırada bazanın içerisine gizlenmiş olan kuşkulu polisle göz göze geldi.

VURARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

38 yaşındaki şüphelinin karavanda bulunduğu bilgisine erişen polisler, bir mühlet boyunca arama yaptı. Şüpheliyi karavan içerisinde bir türlü bulamayan polisler, bazanın altını açtı. Bu sırada, kuşkulu ile polis göz göze geldi. Elinde silah bulunan kuşkulu, tetiği çektiği anda baza üzerine kapatıldı. Kısa müddetli bir şok yaşayan polis operasyonda şüpheliyi vurarak etkisiz hale getirdi. Gözaltına alınan şahsın tabirine başvurulacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir