Avatar’a Mercedes-Benz damgası

Genel, Gezilecek Yerler Oca 09, 2023 Yorum Yok

Sürdürülebilirlik, geleceğin ulaşımı, teknoloji ve yenilik üzere temaları duygusal bir marka tecrübesi içinde sunmayı amaçlayan Mercedes-Benz, Avatar: “The Way of Water ve 20th Century Studios” ile stratejik marka Amel birliğinin bir sonraki evresine geçiyor.

Mercedes-Benz, birinci olarak ABD’de 16 Aralık’ta vizyona girecek olan 20th Century Studios imali Avatar: The Way of Water sineması için küresel bir ortak tanıtım kampanyası başlattı.

“Dünya bizim Pandoramız” fikri üstüne inşa edilen kampanya, gezegenimize karşı olan sorumluluğa odaklanarak, Mercedes-Benz’in “Her aksiyon kıymetli. Büsbütün elektrikli geleceğe giden seyahatimize katılın” kurumsal bildirisini güçlendiriyor. Avatar: The Way of Water sinemasına ilişkin Özel imajlar, hayali bir dünyaya benzeyen lokasyonla ve capcanlı bir Etraf yansıtıyor. Kampanya, TV, sinema, dijital ve toplumsal medya kanallarından Mercedes-Benz’in dünya genelinde öne çıkan pazarlarında yer alacak. Kampanya, Avatar dünyasından ilham Meydan Vision AVTR konsept aracıyla başlayan bir döngüyü tamamlıyor.

Mercedes-Benz filosu, pazar şartlarının müsaade verdiği bütün pazarlarda 2030 yılına kadar büsbütün elektrikli olacak. mahsul gamı; EQA, EQB, EQC, EQE, EQE SUV, EQS, EQS SUV ve EQV olmak üzere tam sekiz elektrikli modeli kapsıyor. Buna Mercedes-AMG’nin EQE, EQE SUV ve EQS performans modelleri de ekleniyor. Böylelikle Mercedes-Benz, her segmentte büsbütün elektrikli bir model sunuyor. Mercedes-EQ modelleri ve konsept arabaları, inovasyon, grup çalışması ve kaynakları korumak için ortak bir kararlılıkla bugün ve gelecekte nelerin başarılabileceğini gözler önüne seriyor. Bu yılın başında tanıtılan Vision EQXX konsept modeli ise elektrikli araç teknolojisi ve geleceğin sürdürülebilirliği için somut ve büsbütün gerçekçi bir yol sunuyor. Ayrıyeten Las Vegas’taki CES 2020’de sergilenen VISION AVTR konsept aracı, Mercedes-Benz tasarımcılarının, mühendislerinin ve trend araştırmacılarının Irak gelecekteki ulaşım vizyonunu somutlaştırıyor.

Vision AVTR – Avatar’dan ilham aldı

Mercedes-Benz Vision AVTR, cümbüş dalının en yenilikçi sinema markalarından biri olan Avatar ile dünyanın en değerli sekizinci markası olan Mercedes-Benz (Interbrand Ranking 2022’ye göre) ortasındaki global Amel birliğinin bir sonucu. Çığır açan konsept aracın ismi “Gelişmiş araç Dönüşümü” manasına geliyor. Otonom konsept araçtaki biyometrik irtibat, insan, makine ve tabiat ortasında büsbütün yeni bir etkileşim sağlıyor.

Gergin “tek yay” çizgileri ve organik tasarım lisanı, Hariç ve İç yeri bütünleştiriyor. Geri dönüşümlü materyallerden üretilen vegan Dinamica deri, yalnızca biyolojik çeşitlilik içinde gelişen ve süratli büyüyen Karuun (rattan) ve organik, gübreye dönüşebilir batarya teknolojisi üzere sürdürülebilir gereçler, kapalı bir ekonomi döngüsü yaratıyor. Aracın gerisindeki otuz üç biyonik kanatçık, doğal, akıcı ve şık hareketlerle şoför ile ve şoför aracılığıyla Hariç dünya ile irtibat kurabiliyor. Vision AVTR, klasik bir direksiyon simidi yerine orta konsolda Fazla fonksiyonlu bir Denetim elemanına sahip. Yolcular ellerini kumandanın üzerine koyduklarında İç yer canlanıyor ve araç yolcuları kalp atış suratlarından tanıyor. Kullanıcı elini kaldırdığında, akıllı sistem bir seçim menüsünü avuç içine yansıtıyor ve kullanıcının farklı fonksiyonlar ortasında sezgisel olarak seçim yapmasına İmkan tanıyor.

Avatar: The Way of Water

İlk sinemadaki olayların on yıldan daha üzün bir mühlet sonrasını ele Meydan Avatar: The Way of Water, Sully ailesinin (Jake, Neytiri ve çocukları) yaşadığı külfetleri, birbirlerini inançta tutmak için verdikleri çabayı, hayatta kalmak için verdikleri çabayı ve yaşadıkları trajediyi anlatıyor.

Avatar: The Way of Water sinemasının direktörlüğünü James Cameron, yapımcılığını James Cameron ve Jon Landau ve yönetici yapımcılığını ise David Valdes ve Richard Baneham üstleniyor. Sinemada Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement, Giovanni Rabisi ve Kate Winslet yer alıyor. Sinema dünyada Evvel ABD’de 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir