Antalya: Hollandalı Güzeller Kamp İçin Alanya’ya Geldi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Hollandalı hoşlar, kamp için Alanya’ya geldi. 18-21 ıslak ortasındaki 12 hoş, kamp için geldikleri Orient Palace Otel’de kampa girdi. Kamp sonunda Hollanda’ya gidecek olan hoşlar 2006 Miss Holland Hoşu seçilecek.

Hollanda’da yapılacak olan hoşluk yarışı öncesinde 12 Hollandalı hoş, kamp için Alanya’da buluştu. Yaşları 18 ile 21 ortasında değişen hoşlar, Kestel Beldesi’nde bulunan Orient Palace Otel’e yerleşti. 1 hafta boyunca organizatörler eşliğinde yürüme, nezaket, dans hususlarında ders alacak olan hoşlar, yarın sabah Alanyalı aşçılardan meyve ve zerzevat üzerine süsleme dersi alacak. Otelde tatil yapan Hollandalı turistler tarafından Aka İlgi gören hoşlar, Alanya’nın tarihi ve turistik yerlerinde katalog çekimleri yapacak. Hollanda’da bulunan 12 başka bölge birincisinden oluşan hoşlar Hollanda’da yapılacak olan hoşluk yarışı sonucunda 2006 Miss Holland Kraliçesi seçilecek. Hollanda’da yapılacak olan müsabakada birinci seçilen hoş, ise Dünya Hoşluk Yarışı’nda ülkesini temsil edecek. Hoşları izlemek üzere Hollanda’dan da Fazla sayıda gazeteci de Alanya’ya geldi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir