Angelina Jolie ile Brad Pitt Çifti Barışıyor mu?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 27, 2022 Yorum Yok

Hollywood’un beğenilen ikilisi Brangelina, boşanma sürecine girmiş ve 6 çocuğun velayeti konusunda da anlaşamamışlardı. The Sun gazetesinin haberine nazaran ise Angelina Jolie’nin Brad Pitt’den boşanmak istemiyor.

Brad Pitt ile Angelina Jolie

‘Mr. And Mrs. Smith’ sinemasında tanışarak aşık olan Jolie ile Pitt, sekiz yıllık birliktelikten sonra 2014 yılında dünya meskenine girmişti, lakin çift 2016 yılında boşanma kararı almıştı. Üçü biyolojik, üçü evlatlık olmak üzere 6 çocuğun velayet davasında da mutabakat sağlanamayınca ise süreksiz müddet çocukların velayeti anneye verilmişti. Boşanma süreci boyunca külfetli vakitler geçirdiği tez edilen Angelina Jolie’nin, ekseriyetle çocuklarıyla dışarıda vakit geçirdiği biliniyor.

JOLİE, PİTT’İ KAZANMAK İÇİN BOŞANMA DAVASINI ZORLAŞTIRIYOR

Yaklaşık 2,5 yıl evvel başlayan boşanma davası şimdi sonuçlanmadı lakin kayda bedel kaynaklardan alınan ve The Sun gazetesinde yer alan haberlere nazaran Angelina Jolie evliliğini kurtarmak istiyor ve bu nedenle de boşanma sürecini zorlaştırıyor. Gazeteye konuşan ve ikili yakın olan kaynaklara nazaran Jolie, Pitt ile birlikteliğini sürdürmeye kararlı.

BRAD PİTT BARIŞMAK İSTEMİYOR

Angelina’nın Pitt’i yine kazanmak umuduyla boşanma davasında zorluk çıkardığı, yazılan haberin devamında da kelam konusu kaynak; “Angelina Jolie yine bir aile olmak istiyor. Bu nedenle boşanmanın her ayrıntısını Brad için zorlaştırıyor” formunda konuştu. Bunun yanı sıra Brad Pitt’in ise Jolie ile yalnızca arkadaş olabileceği ve barışma yanlısı olmadığı savlar ortasında.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir