Ameliyatı reddetmiş! Hem erkek hem de kadın cinsel organıyla doğan kadından özel hayat itirafı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Avustralya‘da yaşayan Blume isimli genç bayan, toplumun yalnızca yüzde 1,9’unun sahip olduğu Farklı bir özelliği bedeninde bulunuyor. 16 yaşına kadar kendisini bayan olarak tanımlayan Blume, doktora gittiği Vakit hem erkek hem de bayan biyolojik özelliklerinin bir kombinasyonuyla dünyaya geldiğini öğrendi.

Hem erkek cinsel organa hem de bayan cinsel organına sahip olan genç bayan, toplumsal medya hesabından bu durumun cinsel hayatını nasıl etkilediği hakkında bilgi verdi. Blume cinselliğin kendisi için Sıkıntı verici bir deneyime dönüştüğünü söyledi. Ameliyatla erkek cinsel organının alınabileceğini söyleyen Blume, kendisini rahatsız etmediği için aldırmamaya karar vermiş.

Yaptığı çarpıcı açıklamalarla şaşırtan Blume, “Dilatasyonu cinsel organ yaratmaya çalışma süreci olarak anlatabilirim. Düzgün bir cinsel tecrübe yaşayabilmem için gerekliydi. Tatsız bir süreç fakat sonunda cinsel ilgiyi daha az acıyla yaşamayı başardım” dedi.

“Artık heteroseksüel bir bayan üzere bağ yaşayabiliyorum. Kendimle gurur duyuyorum. Rahat ve memnunum. Mutlaka ameliyat olmayı reddediyorum. Kendimi olduğum üzere seviyorum.” diyen Blume hayatının nasıl değiştiğini anlattı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir