geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Açık Hava Etkinlikleri
  4. »
  5. AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Bayar’dan, belediye meclisinin CHP’li üyelerine tepki

AK Parti Konyaaltı İlçe Başkanı Bayar’dan, belediye meclisinin CHP’li üyelerine tepki

admin admin -
14 0

AK Parti Konyaaltı İlçe Lideri Tayfun Bayar, Konyaaltı Belediye Meclisi’nde CHP’li üyelerin toplantıya katılmayarak ilçeye yapılacak projelerin aksamasına neden olduklarını belirtti.

Bayar, yaptığı açıklamada, Konyaaltı Belediyesi Meclisi’nin mayıs ayı toplantısı için belediye binasında toplandıklarını belirtti. Cumhur İttifakı olarak tam takım toplantıda yer aldıklarını lakin CHP’li üyeleri göremediklerini aktaran Bayar, şunları kaydetti:

“CHP genel Lideri Kılıçdaroğlu, seçim mitinglerinde hizmet etmekten bahsederken Konyaaltı Belediyesi Meclisi’ndeki CHP’liler ise toplantıya katılmayarak ilçe için Ehemmiyet arz eden projelerin aksamasına neden oldular. Adeta kendilerine tatil vermişler, hizmetten kaçıyorlar. CHP zihniyetinin söylediği ile yaptığı birbiriyle uyuşmuyor. Bu halde mi vatandaşımıza hizmet edecekler? Belediye meclisini önemsemeyen, millet kaygısıyla dertlenmeyen, proje üretmeyen bu zihniyet nasıl olacak da milletin meclisini yönetecek, hizmet üretecek. Belediye Meclisine gelmeyen, hizmet üretmeyen bir irade milletin meclisine talip oluyor, ülkeyi yönetmek istiyor.”

Kaynak: AA / Hatice Özdemir Tosun – Yeni

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir