Acun Ilıcalı, 320 Hull City taraftarını uçağına doldurup Türkiye’ye getirdi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ünlü medya işvereni Acun Ilıcalı, Hull City taraftarlarını Mesut etmeye devam ediyor. Şimdi yeşil alanda beklenen olmasa da alan dışında yapılan etkinlikler futbolseverleri mutlu ediyor.

ÇEKİLİŞTE İSMİ ÇIKANLARI TATİLE GETİRDİ

Ilıcalı, kombine sahipleri ortasından yaptığı çekilişle 320 Hull City taraftarına parasız Türkiye tatili ısmarladı. Ilıcalı, taraftarların beş yıldızlı bir otelde bir hafta boyunca tam pansiyon tatil masraflarını karşılayacak. Taraftarlar ekibin renklerine boyanmış iki Özel uçakla yola çıkarak Türkiye’ye ulaştı.

UÇAĞA BİNENLER HALLERİNDEN MUTLU

BBC Türkçe’nin haberine nazaran uçağa binmek için bekleyen 61 yaşındaki talihli Sandra Rodmell, “Kulüp sahibinin herkes için yaptığı harikulade bir şey bu. Hakikaten kulüp artık geçmişe kıyasla Fazla daha âlâ hissettiriyor.” biçiminde görüş bildirdi.

“HAYATIM BOYUNCA HİÇBİR ŞEY KAZANMADIM”

Bir öbür talihli Howley ise, “Hayatım boyunca hiçbir şey kazanmadım. Kulüp sahibinin taraftarlar için bunu yapabilmesi şahane bir şey. Hakikaten güzel kalpli biri bunu yapar. Yani kaç kulüp, taraftarları için bu türlü bir şey yapıyor ki” diye konuştu.

LİGDE GRUP İÇİN İŞLER UYGUN GİTMİYOR

Acun Ilıcalı geçtiğimiz ocak ayında Hull City’yi satın almış ve kulübün yine Premier Lige çıkmasını istediğini söylemişti. Lakin kulüp şu anda 24 gruplu Championship’te 20. Sırada.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir