67 yaşındaki annelerinin hamilelik haberini Meydan 2 çocuğun yaptıkları ağızları Aleni bıraktı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 04, 2022 Yorum Yok

İleriki yaşlarda bayanların Hamile kalması nihayet derece zorlaşıyor. Lakin kimi örnekler, bayanların ileriki yaşlarda da Hamile kalabileceğini gösteriyor. Buna emsal bir Örnek de şark Çin’de yaşandı.

67 YAŞINDA GEBE KALDI

Tian Xinju isimli bayan 67 yaşında olduğu sırada kendisinden 4 ıslak Aka Huang Weiping isimli adamla evlendi. Çiftin evlilikleri bir mühlet sonra sürpriz formda bir çocukla taçlandı. Fakat bebek, aileye birinci başta beklenildiği kadar uğurlu gelmedi. Zira bebek haberini Meydan Tian Xinju’nun 2 yetişkin çocuğu adeta meczuba dönerek annelerinin bebeği doğurmamasını talep etti.

ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİLER

2 adam, bayana hamilelik sürecinde de rahat vermedi. Annelerinin bebeği aldırmasını isteyen çocukları, bebeği doğurmasını durumunda ise öldüreceklerini söylediler. Anneleri ise bütün tehditlere Karşın çocuğu doğurma kararı aldı.

KIZLARI ARTIK 3 YAŞINDA

Tüm gerginliklere Karşın bebek, 5 Ekim 2019’da şark Çin’deki Zaozhuang Doğum ve Çocuk Sıhhati Hastanesi’nde sezaryen yoluyla dünyaya geldi. Sağlıklı olması aileyi sevince boğan Ufak kız, Mesut formda büyümeye devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir