60 yaşındaki kargocu, siparişi almak için kapıyı açan kadını öpmeye çalıştı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

İngiltere’de dehşete düşüren bir Hadise yaşandı. 33 yaşındaki bayan internetten aldığı eserlerin konutuna ulaştığı sırada teslimat görevlisinin kendisini dudağından öpmeye çalıştığını ileri sürdü.

“DUDAĞIMDAN ÖPMEYE ÇALIŞTI”

Olay sonrası polis merkezinde soluğu Meydan bayan görevliden şikayetçi oldu. Kapı kamerasına yansıyan imgeleri daha sonra toplumsal medya hesabından paylaşan genç bayan 60 yaşındaki kargocunun cezalandırılmasını istedi.

“KAÇ YAŞINDASIN?”

Genç Ebeveyn olayı şu sözlerle anlattı: “60 yaşındaki kargocu eserleri teslim ettikten sonra tekrar gelerek ‘Lütfen alınma ancak kaç yaşındasın?’ diye sordu. Daha sonra eğilerek beni öpmeye çalıştığında ben gerimi döndüm.”

“YAPILAN KABUL EDİLEMEZ”

Olaydan tiksinerek bahsettiğini lisana getiren bayan nihayet olarak “Bir teslimatçının beni dudaklarımdan öpmeye çalışması meczupluk. Bunu kimsenin yapması kabul edilemez. Sanırım benim yabancı ve Latin kökenli olduğumu anladı ve bundan paçayı sıyıracağını düşündü” dedi. 60 yaşındaki kargocunun hakkında şikayetin akabinde soruşturma başlatıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir