1973’te dünyanın en iyi profesörlerinin bir araya gelip yaptığı makine, kıyamet için tarih verdi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 06, 2022 Yorum Yok

Kıyametin ne Vakit kopacağı, ya da hangi nedenlerden Dolayı kopacağı hala insanoğlu tarafından araştırılmaya devam eden bir bahis. 1973’te bir ortaya gelen dünyanın en âlâ profesörleri ise bu soruya Karşılık aramak ismine bir harika bilgisayar geliştirdi. Muhteşem bilgisayar, dünyadaki iklim değişikliğinin durumuna nazaran kıyamet için iddialarda bulunmaya başladı.

2020’DEKİ İKLİM KRİZİNİ BİLDİ

Profesörler tarafından oluşturulan bilgisayar, 2020 yılından itibaren dünyada iklim krizi yaşanacağını kestirim etti ve bu kestiriminde yanılmadı. Bilgisayarın yeni kestirimi ise duyanların tüylerini ürpertti. Zira bilgisayar dünyanın sonunun hangi Yıl geleceğine yönelik iddiada bulundu.

2050 YILINI İŞARET ETTİ

Bilgisayardaki bilgilere nazaran birçok insan tarafından “Kıyamet” olarak isimlendirilen olay, 2050 yılında dünyanın iklim krizine girmesiyle Bir arada yaşanacak. 2050 yılından itibaren dünya yaşanılamayacak bir Vaziyet alacak. Bu da kıyameti beraberinde getirecek. Kıyamet anlayışı dinlere nazaran ve kültürlere nazaran birbirinden farklılık gösteriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir