141 bireye mezar oldu! Hindistan’da asma köprünŞöhret çökme anına ilişkin imgeler ortaya çıktı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 31, 2022 Yorum Yok

Hindistan’ın GujarBeygir eyaletine bağlı Morbi kentindeki Machchhu Irmağı üzerinde bulunLahza asma köprü dŞöhret Mahallî saatle 18.30 sıralarında çöktü.

141 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Yaklaşık 400 kişinin bulunduğu varsayım edilen köprünŞöhret çökmesi sonucu cLahza kaybı sayısının 141’e yükseldiği belirtildi. Yetkililer tarafındLahza yapılLahza açıklamada, olayda en az 177 kişinin kurtarıldığı, arfakBeygir kurtarma çalışmalarının ise sürdüğü Anlatım edildi.

O ANLAR KAMERADA

Hadise anına ilişkin Emniyet kamerası imgeleri ortaya çıktı. Etraftakiler tarafındLahza kaydedilen manzaralarda, insanların çöken köprÜye tutunarBeyaz yardım çığlığı attığı, kimilerinin ise suya düştüğü görüldü.

1 HAFTA önce TADİLATI BİTMİŞ

Yaklaşık 230 metre uzunluğundaki köprünŞöhret 19. yüzyılda İngiliz sömürgesi sırasında inşa edildiği ve 6 aylık tadilatın ardındLahza 26 Ekim’de yine açıldığı belirtildi. KöprünŞöhret neden çöktüğü şimdi bilinmezken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir