Tag

Van

Antakya Medeniyetler Korosu’ndan Van’da dayanışma konseri

Antakya Medeniyetler Korosu’ndan Van’da dayanışma konseri Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 vilayette yıkıma neden olan zelzelelerde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu. Van’da dayanışma konseri verdi.

Antakya Medeniyetler Korosu’ndan Van’da dayanışma konseri

Antakya Medeniyetler Korosu’ndan Van’da dayanışma konseri Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 vilayette yıkıma neden olan zelzelelerde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu. Van’da dayanışma konseri verdi.

Antakya Medeniyetler Korosu “Dayanışma Konserleri”nin 7’ncisini Van’da verdi

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen zelzelelerde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu, Avrupa Günü kapsamında “Dayanışma Konserleri”nin 7’ncisini Van’da gerçekleştirdi.

Van Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği Başladı

Van Devlet Tiyatrosu tarafından bu Yıl 20’ncisi düzenlenen ‘Van Akdamar Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Şenliği’ başladı. Şenlik çerçevesinde, Vali Yardımcısı Adem Balkanlıoğlu ile Devlet Tiyatroları genel Müdürü Mustafa Kurt’un katıldığı kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.

Van Müzesi tarihi eserlerin yanı sıra canlandırma bölümleriyle de ziyaretçileri tarihi yolculuğa çıkarıyor

Van Müzesi, binlerce yapıtın sergilendiği, canlandırma kısımlarının yer aldığı bir müze. Urartular periyoduna ilişkin en Fazla yapıtın sergilendiği müzelerin başında geliyor. Müzede Van’ın tarihi hafızasının bir Tüm olarak görülebildiği belirtiliyor.

İranlılar Van esnafının yüzünü güldürüyor

İranlılar Van esnafının yüzünü güldürüyorVAN Ülkelerindeki 5 günlük tatili kıymetlendirmek için Van’a gelen İranlı turistler, turizm dalı başta olmak üzere esnafın yüzünü güldürüyor.

10 Ocak yarın okullar tatil mi? Yarın okul yok mu?

Ülkemizde birtakım bölgelerinde tesirli kar yağışlarından Dolayı okullar tatil oldu. Bu kentlerden birisi de Van’dır. 10 Ocak yarın okullar tatil mi? Yarın Okul yok mu? soruları gündeme geliyor. Pekala, 10 Ocak yarın okullar tatil mi? Yarın Okul yok mu? 10 Ocak yarın okullar tatil mi? Yarın Okul yok mu?

Van bugün okullar tatil mi? 9 Ocak Van’da okul var mı, yok mu?

Kış aylarına girmemizle birlikte berbatlaşan hava durumunun akabinde öğrenciler ve veliler bugün okullar tatil mi? sorularını araştırdı. Vanlıların soğuk bir güne uyanmasıyla birlikte arama motorlarında Van bugün okullar tatil mi? 9 Ocak Van’da Okul Mevcut mı, yok mu? soruları aratıldı. İşte ayrıntılar…

‘Muhteşem cuma’ bir ilimizi resmen kilitledi! Otellerde boş yer bulmak imkansız

İran’da yaşanan internet zahmeti ve Periyot şirketlerinin de bu nedenle rezervasyon alamaması nedeniyle kasım ayını yüzde 30 dolulukla geçiren Van’daki otelcilerin yüzü, süper cuma ile tekrar güldü. İranlı turistler, Ünlü markaların indirimlerinden yararlanmak için kente akın etti.