Tag

Sandık

Yurtdışı seçmenler sınır kapılarında oylarını kullanıyor

Yurtdışı seçmenler Hudut kapılarında oylarını kullanıyor Yurt dışı seçmenler, Kapıkule Hudut Kapısı’nda yoğunluk oluşturdu 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçim’inin ikinci çeşidi için Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar, Hudut kapılarında oy kullanmaya başladı.

Yurtdışı seçmenler sınır kapılarında oylarını kullanıyor

Yurtdışı seçmenler Hudut kapılarında oylarını kullanıyor Yurt dışı seçmenler, Kapıkule Hudut Kapısı’nda yoğunluk oluşturdu 28 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçim’inin ikinci tipi için Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar, Hudut kapılarında oy kullanmaya başladı.

Yurt dışında ve gümrüklerde, sadece yurt dışı seçmen kütüğünde kayıtlı olanlar oy kullanabiliyor

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci tipi kapsamında Yurt dışı temsilcilikler ile gümrüklerde bugün başlayan oy kullanma sürecinde, yalnızca Yurt dışı seçmen kütüğüne kaydı olan vatandaşlar oy kullanabiliyor.

Yurt dışında ve gümrüklerde, sadece yurt dışı seçmen kütüğünde kayıtlı olanlar oy kullanabiliyor

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci çeşidi kapsamında Yurt dışı temsilcilikler ile gümrüklerde bugün başlayan oy kullanma sürecinde, yalnızca Yurt dışı seçmen kütüğüne kaydı olan vatandaşlar oy kullanabiliyor.

Yurt Dışındaki Seçmenler İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanları’nda Oy Kullanıyor

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci tipi için oy kullanıyor. Havalimanlarında Yekün 20 sandık kuruldu ve oy Eda süreci 28 Mayıs Pazar saat 17.00’ye kadar devam edecek.

Yurtdışı oyları ne zaman sayılacak? Yurtdışı oy kullanma son gün ne zaman?

14 Mayıs seçimleri için Tanzanya’dan Singapur’a, Umman’dan Yeni Zelanda’ya kadar 73 ülkede sandık kurulacak, Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı 3 milyon 416 bin 98 seçmen için oy kullanma süreçleri başladı. Pekala, Yurtdışı oyları ne Vakit sayılacak? Yurtdışı oy kullanma nihayet gün ne vakit?

Oy kullanma işlemi başladı mı 2023? Nerelerde seçim devam ediyor?

14 Mayıs seçimleri için Tanzanya’dan Singapur’a, Umman’dan Yeni Zelanda’ya kadar 73 ülkede sandık kurulacak, Yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı 3 milyon 416 bin 98 seçmen için oy kullanma süreçleri başladı.

İYİ Parti’li Zorlu: Asla taviz vermeyeceğiz

GÜZEL Parti’li Güçlü: Asla Ödün vermeyeceğizİYİ Parti Sözcüsü Kürşad Kuvvetli, CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP ziyaretine ait, “Biz bu bahisle ilgili görüşlerimizi daha Evvel açıklamıştık. temel olan hassasiyetlerimizin devamını sağlayabilmektir.