Tag

Milyon

Antalya’da lüks dairelerin aylık kirası 255 bin civarında

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde deniz görüntülü lüks daire için aylık 255 bin lira kira, Lara bölgesinde ise aylık 125 bin lira kira isteniyor. Ukraynalılar ve Ruslar, geçen Yıl şubatta başlayan savaştan kaçıp, daha sağlam buldukları Türkiye’ye gelerek, sıklıkla tatil yaptıkları Antalya’ya sığındı. Emlak piyasasına hemen sınırlama getirilmesi gerektiği belirtiliyor.

Antalya’da lüks dairelerin aylık kirası 255 bin civarında

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde deniz görünümlü lüks daire için aylık 255 bin lira kira, Lara bölgesinde ise aylık 125 bin lira kira isteniyor. Ukraynalılar ve Ruslar, geçen Yıl şubatta başlayan savaştan kaçıp, daha sağlam buldukları Türkiye’ye gelerek, sıklıkla tatil yaptıkları Antalya’ya sığındı. Emlak piyasasına hemen sınırlama getirilmesi gerektiği belirtiliyor.

Çin’de 1 Mayıs İşçi Bayramı tatilinde iç turizm, salgın öncesi seviyelere ulaştı

Çin’de Kovid-19 kısıtlamalarının geçen yılın sonunda kaldırılmasının akabinde birinci Personel Bayramı tatilinde hem seyahat trafiği hem de İç turizm gelirleri salgın öncesi düzeyleri yakaladı.

Çin’de İşçi Bayramı Tatilinde Yolcu Trafiğinde Patlama Yaşandı

BEİJİNG, 4 Mayıs (Xinhua) — Çin Ulaştırma Bakanlığı, Çin’in ticari ulaşım ağının Personel Bayramı tatili mühletince hizmet verdiği yolcu sayısının, bir evvelki yıla nazaran yüzde 162,9 artışla 270 milyonun üzerine olabileceği öngörüsünde bulundu.

Korunan alanlara Ramazan Bayramı’nda 1,3 milyon ziyaretçi

Korunan alanlara Ramazan Bayramı’nda 1,3 milyon ziyaretçiTARIM ve Orman Bakanlığı tabiat Müdafaa ve ulusal Parklar (DKMP) genel Müdürlüğü tarafından korunan alanları 3 günlük Ramazan Bayramı’nda 1 milyon 333 bin 718 şahıs ziyaret etti.

Yakınları ziyaret amacı ile yapılan seyahatler yüzde 65,6 ile ilk sırada yer aldı

Hane halkının seyahat harcaması 2022 yılında 114,3 milyar lira oldu.