Tag

Çalışan

HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan’dan 14 Mayıs seçimleriyle ilgili açıklama Açıklaması

İŞ genel Lideri Mahmut Arslan, “Kandil’deki ve Pensilvanya’daki teröristlerin beklentilerini, hainlerin hayallerini 14 Mayıs’ta daima Bir arada sandığa gömeceğiz.

Başkan Çolakbayrakdar: “Belediyede her bir çalışanın sendikası Ahmet Çolakbayrakdar’dır”

Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi’nde her bir çalışanın sendikası; ‘Ahmet Çolakbayrakdar’dır” dedi.

Almanya’da iki havalimanındaki uyarı grevlerinden dolayı 300’ün üzerinde uçuş iptal oldu

Berlin-Brandenburg ve Hamburg havalimanlarında çalışan Emniyet işçisi, hafta sonu ve tatil günlerinde ödenen ek fiyatlara artış yapılması talebiyle Verdi Sendikasının davetiyle bir günlük Amel bırakma aksiyonunda bulundu.

14 Mart Tıp Bayramı mesajları! Tıp Bayramı görselli mesaj ve sözler! Bugün Tıp Bayramı mı?

Tıp Bayramı, her mart ayının 14’ünde kutlanan, Türkiye’de tıp hekimlerinin hizmet problemlerinin tartışıldığı, bilime katkılarının ödüllendirildiği bir anma ve Tebrik günüdür. özel günü kutlamak isteyenler ise 14 Mart Tıp Bayramı mesajları! Tıp Bayramı görselli bildiri ve sözler! Bugün Tıp Bayramı mı? araması yapıyor.

Togg yeniden Great Place to Work Sertifikası kazandı

Togg, Küme şirketleri Siro ve Trugo birlikte, Great Place to Work Enstitüsü’nün düzenlediği çalışan tecrübesi araştırmasında, kendi çalışanlarının yaptığı değerlendirmeler sonucunda Great Place to Work sertifikasını üst üste ikinci Defa almaya hak kazandı.